wędkarski
Polecamy:

JAXON – marka sprawdzona w Polsce i Europie

15 lutego KAT. Ciekawostki   Tagi: , , ,

Jaxon jest polskim producentem sprzętu wędkarskiego i od 1985 roku jego asortyment znajdziemy w większości sklepów wędkarskich. Z pewnością należy do największych firm w Europie Centralnej, dzięki kompleksowej ofercie zawierającej sprzęt wędkarski z imponującą kolekcją wędzisk, kołowrotek, żyłek, plecionek i akcesoria wędkarskie.  Oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady – bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie.

Jaxon sprzęt wędkarski

Każdego roku oferta jest poszerzana o setki nowych akcesoriów wędkarskich, sygnowanych znakiem JAXON. Polska i Europa rokrocznie korzysta z coraz lepszych jakościowo produktów, które pozwalają osiągać jeszcze lepsze efekty. Wszystkie produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Posiadają dobrze zaopatrzony serwis, udzielają gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.

 

Spławiki marki JAXON

 

Sprzęt wędkarski JAXON cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród dużej części wędkarzy. Coraz chętniej po te towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący w krajowych i międzynarodowych zawodach.
W naszym katalogu, poza kompleksową ofertą sprzętu JAXON, firma oferuje również artykuły innych renomowanych firm wędkarskich:

 

  • OWNER, Japonia – haczy ki, kotwiczki, żyłki, główki jigowe;
  • MIDDY, Wielka Brytania – akcesoria wędkarskie;
  • STONFO, Włochy – akcesoria wędkarskie;
  • PLASTICA PANARO, Włochy – pudełka i skrzynki wędkarskie;
  • FLAMBEAU, USA – pudełka i skrzynki wędkarskie;
  • CARP ZOOM, Węgry – przynęty, zanęty, atraktory na karpia, amura i suma;
  • RUBLEX, Hiszpania – błystki obrotowe i wahadłowe.

 

Może Ci się spodobać:

Przeczytaj inne:
Wędkowanie nocą.

Wędkowanie nocą to przygoda. Mrok pobudza wyobraźnię, w nocnej ciszy każdy dźwięk budzi lęk. Nie...

Zamknij