JAXON - marka sprawdzona w Polsce i Europiea
JAXON - marka sprawdzona w Polsce i Europiea

Jaxon jest polskim producentem sprzętu wędkarskiego i od 1985 roku jego asortyment znajdziemy w większości sklepów wędkarskich. Z pewnością należy do największych firm w Europie Centralnej, dzięki kompleksowej ofercie zawierającej sprzęt wędkarski z imponującą kolekcją wędzisk, kołowrotek, żyłek, plecionek i akcesoria wędkarskie.  Oferta handlowa jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady – bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie.

Jaxon sprzęt wędkarski

Każdego roku oferta jest poszerzana o setki nowych akcesoriów wędkarskich, sygnowanych znakiem JAXON. Polska i Europa rokrocznie korzysta z coraz lepszych jakościowo produktów, które pozwalają osiągać jeszcze lepsze efekty. Wszystkie produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Posiadają dobrze zaopatrzony serwis, udzielają gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.   Spławiki marki JAXON  

Sprzęt wędkarski JAXON cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród dużej części wędkarzy. Coraz chętniej po te towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący w krajowych i międzynarodowych zawodach. W naszym katalogu, poza kompleksową ofertą sprzętu JAXON, firma oferuje również artykuły innych renomowanych firm wędkarskich:  

  • OWNER, Japonia – haczy ki, kotwiczki, żyłki, główki jigowe;
  • MIDDY, Wielka Brytania – akcesoria wędkarskie;
  • STONFO, Włochy – akcesoria wędkarskie;
  • PLASTICA PANARO, Włochy – pudełka i skrzynki wędkarskie;
  • FLAMBEAU, USA – pudełka i skrzynki wędkarskie;
  • CARP ZOOM, Węgry – przynęty, zanęty, atraktory na karpia, amura i suma;
  • RUBLEX, Hiszpania – błystki obrotowe i wahadłowe.

 

 
Kategorie blog
Wędkarski produkt dnia
Newsletter sklepu wędkarskiego
Jeśli chcesz otrzymać informacje o promocjach, wyprzedażach oraz nowościach sprzętu wędkarskiego to zapisz się do newsletttera.
Zapisując się do Neslettera otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym, które będziesz mógł wymieniać na produkty ze sklepu.
Producenci sprzętu wędkarskiego
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium