wędkarski
Polecamy:

Kołowrotki Penn na grube ryby

08 stycznia KAT. Ciekawostki   Tagi: , , , ,

Jeżeli szukacie bardzo dobrego i niezawodnego kołowrotka oraz zastanawiacie się jaki model wybrać, wartościowym wyborem niemal na każdej płaszczyźnie są kołowrotki Penn. Mogą być stosowane w każdej dziedzinie wędkowania, od ciężkiego wędkarstwa morskiego, karpiowego, sumowego poprzez feederowy oraz lżejszy spinningowy i matchowy. Każdego roku testowane przez profesjonalnych wędkarzy w Europie, ale i na świecie. Marka wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i to właśnie tam znajduje się grono największych fanów wykorzystujących kołowrotki Penn przy każdej okazji (przez amatorów i profesjonalistów). Szeroka gama produktów marki Penn umożliwia wybór dopasowany do indywidualnych potrzeb zależnych od miejsca, sposobu i celu wędkarskich wypadów nad wodę.

Kołowrotk Penn

Najbardziej znane modele to:

  • Spinfisher,
  • Clash,
  • Battle II,
  • Conflict,
  • Slammer,
  • Fierce II,
  • Sargus II.

Kolowrotek Penn CLASH

 

Wszystkie kołowrotki zapewniają długoletnie bezawaryjne użytkowanie, są precyzyjnie spasowane, co sprawia, że ich praca jest niezawodna i płynna. Materiały, z jakich są wykonywane to najwyższa półka jakościowa – nawet w przypadku drobnych elementów. Rozwiązania i surowce stosowane przez tego producenta gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne.

W oczach polskich użytkowników kołowrotkói Penn najczęściej kojarzone są z innowacyjnymi rozwiązaniami, na rynku zalanym przez produkcję masową. Na forach wędkarskich panuje nadzwyczajna zgodność, co do jakości adekwatnej do ceny. Podążając za tymi opiniami, warto rozważyć zakup sprzętu tej właśnie marki.

Wszystkie te kołowrotki znajdziesz w sklepie wędkarskim Bolw.pl mieszczącym się w Zielonej Górze. Sprawdź również ofertę wszystkich kołowrotków na naszej stronie!

Może Ci się spodobać:

Przeczytaj inne:
Łowienie na kanale
Łowienie ryb na kanale zimą.

Wielu z nas z trudem znosi okres zimowy. Nie każdemu odpowiada łowienie ryb na lodzie...

Zamknij