wędkarski
Polecamy:

6 pomysłów na prezent dla wędkarza

10 listopada KAT. Porady wędkarskie   Tagi: , , , ,

pomysł na prezent dla wędkarza na Święta Nadchodzi w końcu ten okres w roku, kiedy wszyscy dzielą się życzliwością, a przyjazne gesty są na porządku dziennym. Pomimo zakupowego szału, milionów dekoracji na ulicach i domach i tego, co wydawać mogłoby się najmniej przyjemne, czyli organizacji tego wszystkiego, większość z nas z wielkim zaangażowaniem podchodzi do przygotowań świątecznych. Więcej – z ogromną radością dekorujemy choinkę i przyrządzamy potrawy i wypieki, bo na to właśnie czeka się cały rok. Jasne jest, że sezon świąteczny inaczej wygląda z perspektywy pani domu, a inaczej dla faceta. Dla niego jest to idealna chwila na kolejne wędkarskie emocje, bo na ryby pojawia się trochę czasu, a wymówką dla żony jest oczywiście karp.

Przy nieobecności domowego rybaka nadarza się wspaniała okazja, by wymknąć się z domu i wybrać wyjątkowy prezent dla wędkarza, tego ukochanego, który cierpliwie wyczekuje teraz na branie i ubrany „na cebulkę” popija rozgrzewającą kawę przy bliskiej zeru temperaturze. Szybko jednak orientujesz się, że w sumie to nie wiesz, z czego ucieszyłby się nasz miłośnik wędki, lub nie wiesz nawet nic o sztuce łowienia ryb. Może jakiś czas temu była inna okazja i trzeba było np. wpaść na pomysł na upominek dla wędkarza na urodziny? Jeśli tak, to być może wiesz już, w jakiej metodzie lubuje się niczego nieświadomy szczęśliwiec. Nie? My podpowiemy, jaki prezent dla wędkarza będzie na pewno trafiony. Gadżety dla wędkarza to trudne zagadnienie, ale skupiając się na określonych kategoriach produktów, bez problemu odszukasz odpowiedni podarunek.prezent dla wędkarza

Wędki i kołowrotki

Zapewne pierwsze przyszły ci na myśl. Słusznie, bo nawet posiadacz kilku, a nawet kilkunastu wędek nie pogardzi kolejną. Dla faceta nie ma górnego limitu. Dla wędkarza zapalonego na ryby – tym bardziej. Jeśli jednak na wcześniej wspomniane urodziny lub inną okazję nie było szansy sprawdzić, jaka metoda stanowi jego główne zainteresowanie, wybór będzie nie tylko trudny (szczególnie jeśli wędkarskie narzędzia są dla nas czarną magią), ale i prezent nietrafiony.

Jeżeli jednak orientujesz się trochę w wędkarskim świecie i podpowiesz w sklepie bądź na infolinii, że szczęściarz lubi spinning, wędkarstwo karpiowe czy spławikowe, doświadczona osoba skompletuje dobrej jakości zestaw – wyjątkowy prezent dla wędkarza.

Podbierak

Na pewno będzie bezpieczniejszy jako upominek, ponieważ prawie każdy zapaleniec go używa. Co należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze, to zdecydowanie jakość. Jest bardzo duża szansa, że obdarowywany już ma podbierak, dlatego warto wyłożyć nieco więcej z portfela. W przeciwnym wypadku wciąż będzie używał swojego najlepszego, starszego modelu, a nasze dobre chęci na nic się zdadzą. Czy oznacza to, że ten pomysł na wyjątkowy prezent dla wędkarza skreślamy? Absolutnie nie, panuje tu podobna zasada co przy wędziskach – nigdy za dużo.Jaki sprzęt wędkarski wybrać

Torby wędkarskie, plecaki, pokrowce

Tutaj już możemy się popisać, ponieważ dla wędkarza dobra torba i pokrowiec są bardzo ważne, ale wielu często preferuje lepszą wędkę zamiast wysokiej jakości torby. To będzie wyjątkowy prezent, z którego ktoś pochłonięty pasją z pewnością się ucieszy. Wbrew pozorom, dla faceta również ważna jest torba. Decyzja, jaki prezent dla wędkarza będzie idealny, już zapadła? Warto zastanowić się nad skrzyniami…

Skrzynki wędkarskie

Esencja organizacji dla faceta. Każdy mężczyzna kocha nie tylko swoje skrzynki na narzędzia, ale i te wędkarskie. Jeszcze raz powtórzę – świetna jakość – ona jest najważniejsza. Obdarowywany już pewnie ma jakąś skrzyneczkę, ale ucieszy się jak dziecko z dużej skrzyni – siedziska, w której zmieści wszystkie przynęty i akcesoria wędkarskie. To będzie wspaniały prezent dla wędkarza. Sprawdź!

Odzież wędkarska

Wciąż boisz się, że nie trafisz? Może nie znasz się na wędkarstwie, ale znasz doskonale jego wymiary? Specjalistyczne kurtki, wodery czy kombinezony są stosunkowo drogie, dlatego są daleko w kolejce zakupów większości wędkarzy. Nie znaczy to jednak, że ich nie chcą, ani nie potrzebują. Zimne wieczory i poranki odstraszają „nieopatulonych”. Ciepłe odzienie przystosowane do kontaktu to kolejny podarunek, z jakiego każdy wędkarz bardzo się ucieszy.

Karta podarunkowa — idealny prezent dla wędkarza

Wszystkie pomysły odpadają? Może po prostu nie ma już czasu na zamówienie? Nie trzeba panikować. Wbrew pozorom karta podarunkowa nie zawiedzie żadnego pasjonata, bo każdy z nich wie, jak trudno wybrać im coś odpowiedniego. Choć gadają o tym ciągle, to i tak nikt nie wie, o co chodzi, trudno zrozumieć wszystkie zawiłości rybiej dziedziny. Kod podany na karcie umożliwi obdarowanemu wykorzystanie kwoty na zakupy w sklepie internetowym Bolw.pl. Szeroki wybór sprzętu wędkarskiego i akcesoria wędkarskie zadowolą głód zapaleńca.

Może Ci się spodobać:

Przeczytaj inne:
Kleń na spinning

Ryba, która ma oko w każdej łusce – kleń. Jest wszystkożerny i można go złowić...

Zamknij