Portfele na przypony


Sortuj według:
 
  • -21%
39,00 zł 49,00 zł
Kod: 920860
32,00 zł
Kod: F.LI25
39,00 zł
Kod: F.LI38
49,00 zł
Kod: F.LI50
23,35 zł
Kod: AK-DR901_K
28,70 zł
Kod: 970006030
28,50 zł
Kod: 970006019
20,80 zł
Kod: 970006029
28,00 zł
Kod: UJ-XTG01
44,55 zł
Kod: UJ-WLD003
Produkt niedostępny
Kod: UJ-WLD001
Produkt niedostępny
Kod: UJ-WLD002
Produkt niedostępny
Kod: UJ-PCB013
Produkt niedostępny
Kod: UJ-PCB014
Produkt niedostępny
Kod: SPRO 6100-003
Produkt niedostępny
Kod: SPRO 6100-001
Produkt niedostępny
Kod: 97000602X_K
Produkt niedostępny
Kod: SPRO 6100-005
 

Portfele na akcesoria wędkarskie

Zestaw jest zasadniczą i jedną z najważniejszych części wędkarskich akcesoriów. Ich konstruowanie, które zdecydowanie należy do najbardziej mozolnych i czasochłonnych procesów, często pochłania wędkarzy bez reszty, a nie da się ukryć, że umiejętnie wykonane zestawy są kluczem do sukcesu, zarówno w wędkarstwie spławikowym, gruntowym, podlodowym, rzecznym, spinningowym jak i innych technikach wędkowania. Aby cieszyć się skutecznym i solidnym zestawem, używamy najlepszej jakości haczyków, ciężarków, żyłek i spławików. Charakter zestawu ma niezwykle istotny związek z typem łowiska, w którym zamierzamy łowić ryby jak i z samym gatunkiem ryb, co przecież w dużej mierze jest ze sobą powiązane. Każdy wędkarz posiada co najmniej kilka różnych zestawów na różne okazje. Aby cieszyć się nimi przez długi czas, bez konieczności ponownego zawiązywania, obciążania i częstego uzupełniania ubytków, powinniśmy zadbać o ich właściwe przechowywanie. Zniszczony spławik czy zerwana żyłka to nieuchronny skutek zaniedbań, wrzucania zestawu luzem do torby czy plecaka. O wiele lepiej będzie skorzystać ze specjalistycznego portfela, który gwarantuje nam profesjonalne utrzymanie naszych zestawów nie tylko w nienagannym porządku, ale także, a może przede wszystkim – w eleganckiej formie. Aby było to możliwe, warto skorzystać z gotowych portfeli wędkarskich, które posiadamy w naszej ofercie. Warto się z nią zapoznać, aby wybrać jeden z kilku modeli, najlepiej dostosowany do potrzeb klienta.

Zadbaj o swój, wędkarski wizerunek

Cieszyć może fakt, że coraz większa liczba wędkarzy ceni sobie porządek wśród swoich akcesoriów. To nie tylko pomaga zachować ład i znaleźć potrzebne przybory w odpowiednim momencie, ale w znaczący sposób przyczynia się do budowania wizerunku wędkarza, jako osoby, która swoją pasję traktuje poważnie. A przecież każdy z nas chciałby właśnie tak być postrzegany.

Portfele do przyponów na każdą kieszeń

W ofercie naszego sklepu  posiadamy portfele wędkarskie na każdą kieszeń, co jednak idzie w parze z bardzo solidną jakością. Wystarczy powiedzieć, że za ich produkcję odpowiada firma Jaxon – jeden z najlepszych producentów sprzętu wędkarskiego na świecie, także w kategorii akcesoriów takich jak pojemniki, skrzynki czy torby wędkarskie. Portfele to kolejne, obok pudełek czy pojemników doskonałe efekty pracy tej firmy nad udoskonalaniem swoich akcesoriów. Dzięki zaawansowanym technologiom udało się stworzyć profesjonalne portfele do zestawów a także przyponów karpiowych. Wygodne, pozwalające nosić je w kieszeni, a do tego z wytrzymałymi zamkami i kieszeniami, które zapewniają bezpieczne przechowywanie zestawów. Warto zaopatrzyć się w nie już teraz, aby raz na zawsze pożegnać problem zniszczonych zestawów.

Sklep internetowy Shoper.pl