Zamów rozmowę

Numer zamówienia

Temat rozmowy

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

wyszukiwarka zaawansowana

Wędki, kołowrotki

Przynęty, zanęty

Odzież

Torby, pokrowce

Akcesoria

Siedziska, stanowiska

Zestawy

Sortowanie produktów:

Przynęty haczykowe | Dodatkowe informacje

Jak dobrać przynętę na haczyk?

Decydując się na łowienie białej ryby, najczęściej na myśl przychodzą nam takie przynęty jak: kukurydza, biały robak, ciasto, kulki proteinowe itp. Wszystko jak najbardziej trafne i słuszne, jednak warto poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie, aby móc ją wykorzystać w doborze odpowiedniej przynęty tak, by cieszyć się dużą ilością częstych brań. Wielu wędkarzy komponuje je samemu, sugerując się tym, co na ich ulubionym łowisku cieszy się największym powodzeniem. To oczywiście dobry sposób i może okazywać się często bardzo skuteczny. Równie opłacalne a przy tym o wiele bardziej oszczędne w stosunku do czasu i pieniędzy jest jednak korzystanie z gotowych przynęt haczykowych. Rynek wędkarskich akcesoriów jest tak duży i bogaty, że znajdziemy na nim tysiące przynęt, które z powodzeniem możemy używać podczas naszych wędkarskich wypraw. Producenci cały czas ulepszają i doskonalą swoje receptury, które są pilnie strzeżone, a decydując się na zakup gotowych przynęt warto zaopatrywać się w te najwyższej jakości, które maja bardzo wiele pozytywnych cech: są trwałe, dobrze prezentują się na haczyku, świetnie się na nim utrzymują i co być może najważniejsze – dzięki odpowiedniemu składowi są niezwykle atrakcyjne dla ryb żyjących w naszych wodach. Szczególnie ich zapach i smak nie pozostawiają tutaj cienia wątpliwości.

Najlepsze przynęty na karpia i amura

W naszym sklepie internetowym posiadamy niezwykle bogata kolekcję tychże akcesoriów, które świetnie posłużą każdemu wędkarzowi podczas zasiadki na ryby karpiowate i nie tylko. Warto zwrócić uwagę na bogaty wybór kukurydzy, w zależności od tego jakie ryby chcemy na nią łowić. Posiadamy specjalną kukurydzę na karpia, charakteryzującą się dużymi ziarnami i wspaniałym aromatem, osiąganym dzięki specjalistycznej zalewie. Do wyboru mamy zapachy: anyż, miód, truskawka, tutti-frutti i inne.

Godne polecenia są także nasze kulki proteinowe, które dzięki specjalnemu sposobowi zamykania opakowania nie tracą aromatów i nie wysychają nawet przez długi czas. Warto zaopatrzyć się w nie, gdyż są bogatym źródłem protein, a w dodatku smakują i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Warto zwrócić uwagę na naszą nowość, którą jest ryż haczykowy – ta specjalistyczna przynęta o niezwykłym zapachu i smaku doskonale przyciąga zwłaszcza karpie i amury, dobrze sprawdza się jako przynęta samodzielna a także jako uzupełnienie białych i czerwonych robaków. Dla miłośników pelletów przygotowaliśmy z kolei całą serię niezwykle aromatycznych i skutecznych, naturalnie pływających pelletów, które doskonale sprawdzają się zwłaszcza w miejscach o dużej ilości mułu na dnie łowiska.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl