UWAGA WĘDKARZE
Ze względu na sezon urlopowy sklep wędkarski Bolw.pl w dniach od 04-08-2017 do 18-08-2017 będzie otwarty od pon-pt od godziny 8 do 16, a w soboty 05-08 i 12-08 będzie zamknięty. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość :). Pozdrawiamy
  1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Sztuczne przynęty

Sztuczne przynęty


Sortuj według:
 
11,50 zł
Dane techniczne:
0
Kod: 30110000
18,50 zł
Dane techniczne:
4
Kod: 30110004
19,90 zł
Dane techniczne:
5
Kod: 30110005
19,00 zł
Dane techniczne:
2
Kod: 30225002
24,00 zł
Dane techniczne:
3
Kod: 30225003
36,00 zł
Dane techniczne:
4
Kod: 30225004
10,95 zł
Dane techniczne:
0
Kod: 30120000
11,50 zł
Dane techniczne:
00
Kod: 301200X0
 
Pomocne artykuły:
Czy kolor przynęty ma znaczenie?
MAGIA KOLORU - SZTUCZNE PRZYNĘTY Czy przygotowana przez sklepy wędkarskie bardzo szeroka oferta kolorystyczna sztucznych przynęt ma uzasadnienie w praktyce łowieckiej? Czy kolor przynęty jest ważny dla skuteczności połowów, czy wpływa na zachowanie ryb, odstrasza lub przyciąga drapieżniki? Na pewno istotnym elementem sukcesu jest wyjątkowa praca przynęty, ale jak się okazuje odpowiednie dobranie jej barw również wpływa na ilość brań.

Jaka przynęta będzie najlepsza na spinning?
PRZYNĘTY SPINNINGOWE Starsi wędkarze pamiętają czasy jak łowiło się tylko na wahadłówki – często wykonywane domowymi sposobami np. z łyżeczek. Pamiętam jak byłem jeszcze dzieckiem i pierwszy raz zobaczyłem twistera, ależ krzywo patrzyłem na tą przynętę – i na to coś mam złowić

Przynęty, które Państwu oferujemy, to najlepiej dobrane z dostępnych na rynku produkty dobrych firm za niską cenę. Znane firmy takie jak Jason Mikado, Dragon czy Konger są cenione i polecane przez wędkarzy na całym świecie. Ich sprzęt jest wykonany z dobrych materiałów, a skuteczność sztucznych przynęt została potwierdzona przez wielu profesjonalistów.

W naszym serwisie są dostępne także produkty firm Robinson, Daiwa, Okuna, Mistrad i York. Są to najlepsi producenci, których sprzęty cieszą się popularnością oraz pozytywnymi opiniami. Zapewniamy sprzęt dla wędkarzy tylko najlepszej, sprawdzonej jakości po niewygórowanych cenach. Firmy, których oferty dokładnie przeanalizowaliśmy, są pewnymi na rynku producentami i gwarantami jakości i funkcyjności ich produktów. Dobra przynęta to jedna z najważniejszych rzeczy jakie powinien posiadać każdy sympatyk i prraktyk wędkarstwa. Ich wybór jest obecnie bardzo duży. W rożnych, często nieprofesjonalnych sklepach można dokonać czasem niewłaściwego wyboru, który wpłynie później na jakość połowów. W naszym serwisie internetowym znajdują się sprawdzone, dobrej jakości sztuczne przynęty najlepszych firm za niska cenę. Ich funkcjonalność jest zagwarantowana przez tysiące wędkarzy, którzy im zaufali. Dobra sztuczna przynęta gwarantuje jakość połowów oraz zadowolenie i owocnie spędzony czas nad wodą. Niska cena przynęt to często najważniejsze kryterium dla klientów.

W naszym serwisie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowo tanie, nawet te pochodzące od najbardziej prestiżowych producentów, zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli masz zamiar w najbliższym czasie wybrać się na ryby, koniecznie odwiedź nasz serwis internetowy. Sprzęt dla wędkarzy, który oferujemy oraz szybka i profesjonalna obsługa zagwarantują zadowolenie z połowów oraz miło spędzony czas. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu oraz zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy dobrej jakości sprzęt,  szybką i profesjonalna obsługę oraz pełne zadowolenie z dokonanych zakupów.

Sklep internetowy Shoper.pl