Zamów rozmowę

Numer zamówienia

Temat rozmowy

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

wyszukiwarka zaawansowana

Wędki, kołowrotki

Przynęty, zanęty

Odzież

Torby, pokrowce

Akcesoria

Siedziska, stanowiska

Zestawy

Sortowanie produktów:

Atraktor Starbaits Dip RS1 200ml
Cena: 39,90 zł 49,30 zł
Atraktor Starbaits Dip RS1 200ml
  • promocja
Dip atraktor Starbaits IF1 200ml
Cena: 45,00 zł 56,00 zł
Dip atraktor Starbaits IF1 200ml
  • promocja
EXTREME 3KG FEEDER
Cena: 16,00 zł
EXTREME 3KG FEEDER
EXTREME 3KG RZEKA
Cena: 16,00 zł
EXTREME 3KG RZEKA
KONOPIE ZIARNO
Cena: 11,00 zł
KONOPIE ZIARNO
Zanęty i przynęty wędkarskie | Dodatkowe informacje

Zanęty wędkarskie stanowią bardzo obszerny temat, szczególnie popularny wśród osób preferujących wędkarstwo spławikowe. W profesjonalnej nomenklaturze przez to pojęcie rozumiemy pokarm stosowany przez wędkarzy do połowu ryb, mający na celu ich przywabienie. Zastosowanie odpowiedniej zanęty i przynęty w zależności od rodzaju poławianych ryb może w znaczącym stopniu wpłynąć na ich nagromadzenie, a co za tym idzie- na wędkarski sukces. Jej skład może być bardzo zróżnicowany, uzależniony od osobistych preferencji, znajomości zwyczajów ryb, jak i stopnia wędkarskiego doświadczenia. Dodatki stosowane do przygotowania zanęty i przynęty mogą obejmować na przykład mięso czy owoce, bardzo często także składnikiem są aromaty zapachowe i kolorowe barwniki, które także mają niezwykle duże znacznie.


Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i profesjonalnych sklepach internetowych możemy znaleźć odpowiednio przygotowane zanęty. Jednym z wiodących na naszym rynku portali, poprzez który możemy zakupić gotowe już produkty jest sklep wędkarski Bolw.pl, posiadający ogromny wybór artykułów, opatrzonych wyczerpującym opisem, co umożliwia nawet osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z poławianiem dokonanie właściwego wyboru przy zakupie sprzętu wędkarskiego oraz omawianej zanęty, czy przynęty.


Możemy wyróżnić kilka firm specjalizujących się w produkcji specjalistycznego sprzętu, w ofercie którego znajduje się także  zanęta. Do pionierów w tej kategorii możemy zaliczyć takich producentów jak Jaxon Mikado, Dragon, Konger czy Robinson, jak również cieszących się zarówno wielkim zainteresowaniem, jak i zaufaniem nawet wśród najbardziej doświadczonych wędkarzy firmy takie jak Daiwa, Okuma, Mistrad oraz York. Wszystkie te nazwy łączy ze sobą przede wszystkim ogromne zaangażowanie, oddanie i profesjonalizm. Decydując się na wybór zanęty jednej z tych firm mamy całkowitą pewność, że oferowany produkt będzie spełniał najwyższe standardy pod względem jakości, a przyjemność, którą czerpiemy z wędkarstwa nie zostanie w żaden sposób zaburzona.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl