Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Certyfikat SSL

Dzięki zastosowaniu certyfikatu Home SSL, połączenie z witryną jest szyfrowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dane osobowe wprowadzane przy zamówieniu są w sklepie wędkarskim Bolw.pl z Zielonaej Góry  są w pełni bezpieczne.

O aktualnym i działającym certyfikacie SSL informuje zielona kłódka w przeglądarce, wyświetlana przy adresie strony internetowej.

Mechanizmy ochronne

Wykorzystujemy nowoczesne mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze chronionym firewallem, do którego nie można włamać się z sieci zewnętrznej. Dostęp do danych posiada tylko administrator - specjalnie przeszkolony w naszej firmie. Każdy dostęp do danych kontrolowany jest przez specjalnie skonstruowany system zabezpieczeń.

Realizacja zamówienia

Płatność przelewem realizowana jest dopiero, gdy zamówienie jest skompletowane i gotowe do wysyłki, co daje gwarancję, że Klient płaci za produkty dla niego przygotowane. Paczka zostaje przez nas wysłana, gdy tylko należność za zamówienie zostanie zaksięgowana na koncie firmy.

Jakość produktów

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości. Każdy produkt pochodzi z legalnego źródła, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wszelkich starań o wysoką jakość opisów produktowych w naszym sklepie wędkarskim i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

 

100% bezpieczeństwa

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie w Zielonej Górze jest pakowana przez 2 pracowników wzajemnie się kontrolujących. Następnie paczka jest oklejana taśmą. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do kwoty pełnej wartości.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nie uznanie reklamacji w firmie kurierskiej.

Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należnośc.

Sklep wedkarski Bolw.pl z Zielonej Góry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl