1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Wędki - wędziska
  3. Karpiówki
  4. Wędka karpiowa Konger ALBION CARP 360cm/2/3.5LBS

Karpiówki
14760
PLN
Wędka karpiowa Konger ALBION CARP 360cm/2/3.5LBS
Wędka karpiowa Konger ALBION CARP 360cm/2/3.5LBS 1 5

Wędka karpiowa Konger ALBION CARP 360cm/2/3.5LBS

cena:
14 760,00 zł
w tym VAT Kod produktu: 132011360
  • Producent: Konger
  • Produkt niedostępny

 

ALBION CARP 360/2/3.5LBS WĘDKA KONGER

Jak często Twojemu wędzisku zabrakło mocy, żeby zawrócić medalową rybę uciekającą w zaczepy? Karpiówki Albion, wykonane z 40-tonowego węgla VHM, ograniczają takie ryzyko do minimum. Kije te zostały uzbrojone w komponenty najwyższej jakości, w tym najmocniejsze, dwustopkowe przelotki SiC oraz klips, przytrzymujący żyłkę i umożliwiający stosowanie kołowrotków bez wolnego biegu szpuli. Zaprojektowane przez pasjonatów wędkarstwa karpiowego i wybitnych specjalistów zarazem.
 
Ekskluzywna, stylowa seria wędzisk, zaprojektowana specjalnie dla pasjonatów połowów białej ryby. Przekazujemy w Wasze ręce klasycznie wykończone kije dopracowane w najmniejszych szczegółach i wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcja blanków została oparta na węglu VHM o module sprężystości IM 9, którego cechuje maksymalna wytrzymałość przy obniżonej do minimum masie własnej. Wszystkie wędziska z serii Albion posiadają w standardzie przelotki SiC oraz rękojeść wykonaną z portugalskiego korka klasy AAA zbrojoną uchwytem Fuji. Te komponenty połączone z dokładną kontrolą jakości na każdym etapie produkcji sprawiają, że kije Albion posiadają niepowtarzalną akcję oraz moc i odporność na obciążenia. Wszystkie wędziska są zabezpieczone pokrowcem
z wysokogatunkowego welwetu. Seria Albion to nie tylko najwyższe parametry użytkowe, lecz również niewątpliwe zalety estetyczne, dające dodatkową satysfakcję z posiadania sprzętu najwyższej jakości.
 
ALBION Carp/2/3.50 Lbs

Dane techniczne

Długość (cm) 360
Ciężar wyrzutowy (g) 3,5LBS
Ilość sekcji 2
Waga (g) 322
Długość transportowa (cm) 188


pozytywny
leszek G
4 listopada 2014

Najlepszy kij karpiowy jaki miałem w ręku a cena do tego bardzo atrakcyjna.


Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl