UWAGA WĘDKARZE
Ze względu na sezon urlopowy sklep wędkarski Bolw.pl w dniach od 04-08-2017 do 18-08-2017 będzie otwarty od pon-pt od godziny 8 do 16, a w soboty 05-08 i 12-08 będzie zamknięty. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość :). Pozdrawiamy
  1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Sztuczne przynęty
  3. Błystki obrotowe
  4. Błystka obrotowa DRAGON VELTICA LIGHT de Luxe nr 1

Błystki obrotowe
12
PLN
Błystka obrotowa DRAGON VELTICA LIGHT de Luxe nr 1

Błystka obrotowa DRAGON VELTICA LIGHT de Luxe nr 1

cena:
12,00 zł
w tym VAT Kod produktu: DDK-34-21-001
  • Producent: Dragon
  • Produkt niedostępny

Błystka obrotowa DRAGON VELTICA LIGHT de Luxe nr 1

Błystki obrotowe z eliptyczną paletką, podobną do dobrze znanej w Polsce obrotówki Rublex Veltic. Zupełnie inna proporcja wagi korpusu do wagi całej przynęty powoduje jednak, że paletka Veltiki Light wiruje bardzo szeroko, niezależnie, czy prowadzona jest wolno czy szybko. Konstrukcja startera i strzemiączka gwarantuje, że w każdych warunkach błystka rozpoczyna pracę już przy pierwszym pokręceniu korbką kołowrotka. Duży, czerwony chwost sprawia, że Veltica Light to faworyt szczupaków żerujących na płyciznach.

Przynęta zaprojektowana do łowienia w płytkich wodach stojących. Skuteczna na szczupaki, a mniejsze rozmiary także na okonie. Znakomite do łowienia z opadu na nieco głębszej wodzie (2– 3 m), ze względu na fakt, że paletka zaczyna wirować tuż po wpadnięciu błystki do wody.

Waga błystki 4 gWystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl