UWAGA WĘDKARZE
Ze względu na sezon urlopowy sklep wędkarski Bolw.pl w dniach od 04-08-2017 do 18-08-2017 będzie otwarty od pon-pt od godziny 8 do 16, a w soboty 05-08 i 12-08 będzie zamknięty. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość :). Pozdrawiamy
  1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Sztuczne przynęty
  3. Gumy
  4. Rippery - kopyta
  5. Gumy DRAGON V-LURES Viper Shad 10 cm 4"/8g 5szt MIX

Rippery - kopyta
7.9
PLN
Gumy DRAGON V-LURES Viper Shad 10 cm 4"/8g 5szt MIX

Gumy DRAGON V-LURES Viper Shad 10 cm 4"/8g 5szt MIX

cena:
7,90 zł
w tym VAT Kod produktu: CHE-VI40MIX-DF
  • Producent: Dragon
  • Produkt niedostępny

Gumy DRAGON V-LURES Viper Shad 10 cm 4"/8g 5szt MIX

Dragon zdecydował się przeznaczyć dla polskich wędkarzy pakiety składające się z 5 gum, wybranych spośród najłowniejszych modeli i kolorów V-Lures. Dotychczas takie pakiety przygotowywane były tylko na export.
Pakiet gum jest doskonałym rozwiązaniem dla wędkarzy początkujących i doświadczonych, mających określone, wyrobione upodobania w zakresie modeli i kolorów gum V-Lures.

Olbrzymia łowności przynęt miękkich V-Lures Dragon to tzw. "twardy" fakt. Na szczęście udało się nieco zmiękczyć cenę oferowanych pakietów, dzięki czemu będzie je można nabyć taniej, niż by to sumarycznie wynikało z kupowania poszczególnych "kolorów" na sztuki (tak dotychczas postępowało wielu wędkarzy).

Szczelna i mocna torebka strunowa pozwala na zalanie gum atraktorem na kilka dni przed wyjściem na łowisko, dzięki czemu dowolnie można modyfikować zapach przynęt.Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl