UWAGA WĘDKARZE
Ze względu na sezon urlopowy sklep wędkarski Bolw.pl w dniach od 04-08-2017 do 18-08-2017 będzie otwarty od pon-pt od godziny 8 do 16, a w soboty 05-08 i 12-08 będzie zamknięty. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość :). Pozdrawiamy
  1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Zanęty i przynęty wędkarskie
  3. Kulki proteinowe
  4. Kulki zbalansowane Starbaits IF1 Pop Tops 60g 14mm

Kulki proteinowe
30
PLN
Kulki zbalansowane Starbaits IF1 Pop Tops 60g 14mm

Kulki zbalansowane Starbaits IF1 Pop Tops 60g 14mm

cena:
30,00 zł
w tym VAT Kod produktu: SB02408
  • Producent: Starbaits
  • Produkt niedostępny

Kulki zbalansowane Starbaits IF1 Pop Tops 60g 14mm.

Kulki zbalansowane to takie, w których jedna część jest pływająca a druga tonąca. Dzięki temu kulki te ani nie są za bardzo pływające jak klasyczne Pop Up , ani nie toną w mule, kładą się idealnie na podłożu nawet bardzo miękkim i grząskim jak muł.

Kulki wykonane z tych samych komponentów co kulki proteinowe tego samego modelu, jednak w innych proporcjach. Starbaits to najnowszy produkt firmy, w której zastosowane bardzo mocne ekstrakty z wątroby i drożdży, wymieszane z ekstraktami mięsnymi zwierząt wodnych, a także rośli wodnych,  które karpie lubią i pobierają naturalnie w swoim środowisku. Jest to wyśmienita mieszanka, która sprawia, ze karpie reagują na nią wspaniale. Dodatkowym dopaleniem są dodane do mieszanki naturalne cukry oraz przyprawy. Bardzo dużą zaletą kulek jest jego praca nawet w zimnych wodach, co sprawia, że karpie dobrze je pobierają. Uzyskano to dzięki zastosowaniu w nim specjalnych dodatków wątrobowych, który jak się okazuje lepiej się rozpuszczają w zimnej wodzie i lepiej pracują. Wszystkie te dodatki, skomponowane w idealnych proporcjach podczas zastosowaniu najnowszych procedury produkcji, takich jak dawkowanie, sterylizacja zapewniająca najwyższą jakość produktu, a także najbardziej wartościowe i świeże naturalne produkty sprawiają, że kulki te stosują najlepsi karpiarze świata.

Kto raz spróbuje, nigdy nie zrezygnuje z kulek zbalansowanych Starbaits.

Jak chcesz mieć bardzo dobre wyniki w poławianiu karpi i amurów, zajmować najlepsze miejsca na zawodach karpiowych musisz go mieć.

Oryginalny wyrób Made in France.Wystaw opinię o produkcie:

Podobne produkty:
 
Sklep internetowy Shoper.pl