Pojemniki na żywą przynętę
104
PLN
Mikado skrzynka na pilkery (51 x 30 x 26 cm)

Mikado skrzynka na pilkery (51 x 30 x 26 cm)

cena:
104,00 zł
w tym VAT Kod produktu: UAC-A011
  • Producent: Mikado
  • Dostępny
  • Wysyłka od: 12,00 zł
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Odbiór osobisty [?]
  • Wysyłka w 5-6 dni [?]

Bardzo pojemna skrzynka na pilkery. Dosyć nietypowa konstrukcja. Pokrywy otwierają się na zewnątrz w dwie strony dając pełny dostęp do zawartości skrzynki. W środku znajdują się przegrody z nacięciami umożliwiające podwieszenie pilkerów. W sumie cztery rzędy o zróżnicowanej wysokości (do małych, średnich i dużych pilkerów), każdy z 9 przegródkami. Ścianki poprzeczne można wyjmować - zmniejszając przy tym liczbę przegródek, za to zwiększając ich szerokość.

Całość wykonana jest z bardzo wytrzymałego tworzywa. Skrzynka posiada wygodną i mocną rączkę. Na zewnętrznej stronie pokrywy wbudowane na stałe jest pudełko z klapką na niewielkie akcesoria (krętliki, stopery, przynęty przywieszkowe, itp.). Oprócz tego pokrywa posiada dwa okrągłe wgłębienia - dobre do drobnych akcesoriów, które akurat muszą być pod ręką lub do ustawienia w nich napojów. Całość zamykana jest na solidne dwa zatrzaski znajdujące się po bokach.

Torba ta może zainteresować również spinningistów łowiących z łodzi, pozwala bowiem w jednym miejscu przechowywać dużą liczbę przynęt: szczególnie woblerów lub dużych błystek.Wystaw opinię o produkcie:

Podobne produkty:
5,90 zł
Kod: RW-106N
2,75 zł
Kod: 850700007
 
Sklep internetowy Shoper.pl