1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Wędki - wędziska
  3. Wędki morskie
  4. SPIRADO PILK 240/250 WĘDKA KONGER

Wędki morskie
107
PLN
SPIRADO PILK 240/250 WĘDKA KONGER

SPIRADO PILK 240/250 WĘDKA KONGER

cena:
107,00 zł
w tym VAT Kod produktu: 135011240
  • Producent: Konger
  • Produkt niedostępny

 

SPIRADO PILK 240/250 WĘDKA KONGER 

Spirado Pilk. Jeżeli miałeś okazję łowić z wolnej burty dryfującego kutra pilkerem o masie 200 g, to wiesz, że aby odpowiednio operować taką przynętą potrzebujesz mocnego i zarazem czułego, choć sztywnego wędziska o szczytowej akcji. Dokładnie takie są kije Spirado Pilk. Propozycja godna uwagi również dla wędkarzy słodkowodnych, polujących na sumy.

 

Rodzina wędzisk Spirado od niedawna gości w naszej ofercie, a już zdążyła zdobyć sobie uznanie wśród polskich wędkarzy, dowodząc swojej niezawodności i solidności na wielu łowiskach. Przy tworzeniu tej serii wędzisk skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na stworzeniu niezawodnych wędzisk do połowu ryb spokojnego żeru oraz polowań na dorsze z kutra. Wszystkie kije posiadają blanki zbudowane ze sprawdzonego kompozytu węglowego o bardzo dobrych parametrach użytkowych, dzięki czemu wędziska są lekkie i mocne jednocześnie, a ich akcja
umożliwia zwycięstwo nad wieloma rybami słusznych rozmiarów. Kije z serii Spirado uzbroiliśmy wysokiej jakości komponentami – rękojeścią z korka klasy A, przelotkami SiC i trwałą pianką EVA. Polecamy tę serię wszystkim wędkarzom, którzy szukają wygodnego i trwałego sprzętu.

Dane techniczne

Długość (cm) 240
Ilość sekcji 2
Waga (g) 380
Długość transportowa (cm) 125


Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl