Szanowni Klienci, w związku z przenoszeniem siedziby sklepu realizacja zamówień oraz obsługa mogą być utrudnione. Zapraszamy od czwartku (2. marca) do nowej siedziby, znajdującej się pod adresem ul. Sulechowska 4a/46, Zielona Góra.
  1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Wędki - wędziska
  3. Wędki teleskopowe
  4. Wędka spinningowa Jaxon EXTERA Tele Spin Teleskopowa uniwersalna 300/10-40g

Wędki teleskopowe
106
PLN
Wędka spinningowa Jaxon EXTERA Tele Spin Teleskopowa uniwersalna 300/10-40g

Wędka spinningowa Jaxon EXTERA Tele Spin Teleskopowa uniwersalna 300/10-40g

cena:
106,00 zł
w tym VAT
  • Producent: Jaxon
  • Produkt niedostępny

Wędka spinningowa Jaxon EXTERA Tele Spin Teleskopowa uniwersalna 300/10-40g

EXTERA TELE SPIN Teleskopowe uniwersalne - TELE SPIN Uniwersalne wędki teleskopowe z charakterystycznym krótkim składem i większą ilością elementów. Przydatne zarówno w łowieniu spławikowym, jak też w spinningu. W ofercie 2 wersje: lżejsza do 20/25 g i mocniejsza do 30/40 g.

Część starszych wędkarzy pamięta czasy, gdy całe wyposażenie stanowiła jedna wędka i kołowrotek obsługujący spinning, popularną gruntówkę, a nawet jeżeli była taka potrzeba, łowienie na spławik. Minęło sporo lat, ryb w naszych wodach zapewne nie przybyło, ale zdecydowanie podniósł się poziom wędkarskiej wiedzy, rozwinęły się nowe, wcześniej nieznane techniki wędkarskie. Tak jak w wielu innych dziedzinach, w wędkarstwie mamy do czynienia z coraz głębiej sięgającą specjalizacją. Wzrosły oczekiwania i zadania stawiane przed używanym sprzętem. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wędzisk serii EXTERA adresowaną do bardzo wielu metod łowienia. Solidna konstrukcja blanków zbudowanych z kompozytowych materiałów z przewagą włókna węglowego C24T. Przelotki klasy SLIM TS przygotowane do łowienia na żyłkę i plecionkę. Zwracamy uwagę na nowoczesne, atrakcyjne wzornictwo. EXTERA to szeroki wybór profesjonalnych wędek w bardzo konkurencyjnych cenach.

Dane techniczne

Długość (cm) 300
Ciężar wyrzutowy (g) 10-40
Ilość sekcji Teleskop
Waga (g) 250
Długość transportowa (cm) 76


Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl