1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Wędki - wędziska
  3. Wędki spinningowe
  4. Wędka spinnigowa Jaxon VARIANT PRO TEXA SPIN 240cm 5-20g

Wędki spinningowe
122
PLN
Wędka spinnigowa Jaxon VARIANT PRO TEXA SPIN 240cm 5-20g

Wędka spinnigowa Jaxon VARIANT PRO TEXA SPIN 240cm 5-20g

cena:
122,00 zł
w tym VAT Kod produktu: WJ-RAX24020
  • Producent: Jaxon
  • Produkt niedostępny

Wędka spinnigowa Jaxon VARIANT PRO TEXA SPIN 240cm 5-20g

VARIANT PRO TEXA SPIN - TEXA SPIN Spinningi zbudowane na klasycznych blankach bez wstawek z pełnego włókna węglowego. Zwracamy uwagę na atrakcyjny, nowoczesny design i dopracowanie elementów rękojeści wszystkich spinningów TEXA SPIN. Wzornictwo inspirowane nowinkami z rynku amerykańskiego.

  Dla wielu wędkarzy łowienie na spinning stanowi najwyższy poziom wtajemniczenia w wędkarskim rzemiośle. Nie jest to bierne wrzucanie do wody przynęty i jej wolniejsze lub szybsze ściąganie. Dla wytrawnego, doświadczonego spinningisty liczy się każdy najdrobniejszy szczegół, od rozpoznania łowiska, przez śledzenie zmian pogody, po świadome dobranie wszystkich elementów używanego sprzętu. Oczywiście ważny jest odpowiedni dobór przynęt – błystek, woblerów i gum, ale kluczowe znaczenie ma dostosowanie do założonej metody łowienia odpowiedniego wędziska.
  Spinningi VARIANT PRO wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających wędkarzy. Solidne, bardzo mocne, dobrze wyważone blanki wykonane z włókien węglowych C24T – nie jest to najlżejsza konstrukcja, ale bez wątpienia najbardziej wytrzymała na nagłe przeciążenia podczas holu. Przelotki klasy SLIM TS przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę. Zwracamy uwagę na charakterystyczny układ rozłożenia przelotek optymalizujący parametry wytrzymałościowe blanku – większa liczba przelotek, bardzo małe odsadzenie od blanku na elemencie szczytowym i relatywnie duża średnica przelotki startowej.

Dane techniczne

Długość (cm) 240
Ciężar wyrzutowy (g) 5-20
Ilość sekcji 2
Waga (g) 138
Długość transportowa (cm) 125


Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl