1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Wędki - wędziska
  3. Wędki spinningowe
  4. Wędka spinningowa Jaxon VARIANT PRO SALMON SPIN 300cm 15-50G

Wędki spinningowe
167
PLN
Wędka spinningowa Jaxon VARIANT PRO SALMON SPIN 300cm 15-50G

Wędka spinningowa Jaxon VARIANT PRO SALMON SPIN 300cm 15-50G

cena:
167,00 zł
w tym VAT Kod produktu: WJ-RAS30050
  • Producent: Jaxon
  • Produkt niedostępny

Wędka spinningowa Jaxon VARIANT PRO SALMON SPIN 300cm 15-50G

VARIANT PRO SALMON SPIN - SALMON SPIN Pozycja dedykowana miłośnikom połowów troci i łososi. Szczytówka uzbrojona w przelotki o znacząco powiększonej średnicy oczka. Dzięki temu przelotki zdecydowanie wolniej obmarzają lodem, co znacząco podnosi komfort łowienia w trakcie zimowych wypraw na pomorskie rzeki.Mocne, dynamiczne spinningi adresowane do tych metod spinningowych, w których sięgamy po znacznie cięższe błystki, gumy i woblery. Krótsze wędki bardzo dobrze prawdzają się w łowieniu szczupaków i sandaczy. Z kolei dłuższe spinningi polecamy do łowienia łososi, troci i głowacic.

  Dla wielu wędkarzy łowienie na spinning stanowi najwyższy poziom wtajemniczenia w wędkarskim rzemiośle. Nie jest to bierne wrzucanie do wody przynęty i jej wolniejsze lub szybsze ściąganie. Dla wytrawnego, doświadczonego spinningisty liczy się każdy najdrobniejszy szczegół, od rozpoznania łowiska, przez śledzenie zmian pogody, po świadome dobranie wszystkich elementów używanego sprzętu. Oczywiście ważny jest odpowiedni dobór przynęt – błystek, woblerów i gum, ale kluczowe znaczenie ma dostosowanie do założonej metody łowienia odpowiedniego wędziska.
  Spinningi VARIANT PRO wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających wędkarzy. Solidne, bardzo mocne, dobrze wyważone blanki wykonane z włókien węglowych C24T – nie jest to najlżejsza konstrukcja, ale bez wątpienia najbardziej wytrzymała na nagłe przeciążenia podczas holu. Przelotki klasy SLIM TS przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę. Zwracamy uwagę na charakterystyczny układ rozłożenia przelotek optymalizujący parametry wytrzymałościowe blanku – większa liczba przelotek, bardzo małe odsadzenie od blanku na elemencie szczytowym i relatywnie duża średnica przelotki startowej.

Dane techniczne

Długość (cm) 300
Ilość sekcji 2
Waga (g) 250
Długość transportowa (cm) 155


Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl