1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Sztuczne przynęty
  3. Woblery
  4. Wobler Dorado Wizard B pływający 6cm / 6g / 1,5-2,2m

Woblery
18.5
PLN
Wobler Dorado Wizard B pływający 6cm / 6g / 1,5-2,2m

Wobler Dorado Wizard B pływający 6cm / 6g / 1,5-2,2m

cena:
18,50 zł
w tym VAT Kod produktu: DOR416088B
  • Producent: Dorado
  • Produkt niedostępny

Wobler Dorado Wizard B pływający 6cm / 6g / 1,5-2,2m

Długość: 6cm, Waga: 6g , zanurzenie: 1,5-2,2cm

Wizard, to wobler stworzony głównie z myślą o spinningistach "rzecznych".
Jego niewielkie rozmiary, głębokie zanurzenie i bardzo agresywna praca, sprawiają, że powinien on znaleźć się w arsenale każdego łowcy troci i dużych pstrągów, zwłaszcza w rzekach pomorskich. Na pierwszy rzut oka przypomina on trochę znanego chyba wszystkim Invadera.
Jednak jest od niego zdecydowanie bardziej zwarty i posiada relatywnie większy ster, np Wizard 6cm (5cm w wersji jednoczęściowej) posiada ster tej samej wielkości, co Invader 7cm...
Pierwsze testy przeprowadzone w lutym na Parsęcie pokazały, że mniejszy 6 centymetrowy model w moim ulubionym trociowym kolorze (JST),
nie pozwala pozostać trociom i łososiom obojętnym na tą przynętę. Trzy komplety w trzy dni, to chyba dobry wynik, jak na polskie warunki...
W kwietniu testowaliśmy te woblery podczas corocznej, sumowej wyprawy nad Pad. Pomimo bardzo niesprzyjających warunków (bardzo wysoka woda) 8cm Wizard skusił dwa sumy.

Trollowanie tym woblerem, to czysta przyjemność, jego agresywna praca pozwala doskonale "wczuć" się w przynętę, a dwuczęściowa konstrukcja sprawia, że nawet podczas bardzo wolnego prowadzenia z nurtem rzeki praca woblera jest doskonale wyczuwalna.
Jestem przekonany, że wobler ten okaże się skuteczny również przy połowie sandaczy i szczupaków, zwłaszcza w okresach, gdy ryby lepiej reagują na agresywnie pracujące przynęty, wtedy będzie doskonałym uzupełnieniem dla delikatniej pracującego Invadera (notabene sandaczowego "killera").
Oddając nowy model w ręce naszych wymagających wędkarzy wierzę, że przynęta ta przypadnie im do gustu i odkryją dla niej znacznie więcej zastosowań niż ja podczas krótkich, bo zaledwie kilkumiesięcznych testów.
Połamania kija!
Darek Małysz

Wizard 6cm: Głębokość zanurzenia: spinning: 2,5m - trolling: 3,5m

 Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl