1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Sztuczne przynęty
  3. Woblery
  4. Wobler Salmo FANATIC 7cm pływający

Woblery
25.4
PLN
Wobler Salmo FANATIC 7cm pływający

Wobler Salmo FANATIC 7cm pływający

cena:
25,40 zł
w tym VAT Kod produktu: PSA-'IF7_K
  • Producent: Salmo
  • Produkt niedostępny

Wobler Salmo FANATIC 7cm pływający.

Doskonała oferta dla wszystkich fanów delikatnego spinningu. Delikatna, wężowa praca tej dwuczęściowej przynęty jest praktycznie nie do podrobienia przy użyciu innych typów sztucznych wabików. Ta cecha powoduje, że FANATIC jest oceniany przez fachowców bardzo wysoko. FANATIC oferowany jest w jednej wielkości, tylko w wersji pływającej.
Szczególnie zalecany do połowu: Pstrąg, kleń, okoń.
Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu: Duże jezioro o dobrej przezroczystości wody, lato, trolling z dodatkowym obciążeniem.
Jak łowić na FANATICa. Do spinningowania tą przynętą zalecamy użycie delikatnego i czułego zestawu. FANATIC jest zdolny skusić do brania nawet najsprytniejsze, najbardziej przebiegłe okazy ryb. Brania są jednak wówczas bardzo delikatne i stąd trudne do zarejestrowania. Spinningując łowimy głównie w płytkich (0,5 – 2 m) miejscach. Najlepsze rezultaty osiągniemy prowadząc FANATICA bardzo wolno, z krótkimi (ok. 0,5 m) podciągnięciami co jakiś czas. W rzekach niezastąpione jest prowadzenie woblera w poprzek nurtu lub pod prąd. Na trolling można łowić tą przynętą zarówno bez, jak i z ciężarkiem. Dodatkowe obciążenie powinno być zamocowane (najlepiej na bocznym troku) nie bliżej niż 0,8 m od przynęty. W tym przypadku oczywiście zalecamy zmianę wędziska na nieco mocniejsze.

Dane techniczne

Rodzaj woblera pływające


Wystaw opinię o produkcie:

Podobne produkty:
7,70 zł
Kod: VR-SA035A
8,00 zł
Kod: VR-SM040A
8,00 zł
Kod: VR-SO040A
8,10 zł
Kod: SPRO 4419-003
 
Sklep internetowy Shoper.pl