1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Sztuczne przynęty
  3. Woblery
  4. Wobler Salmo ROVER 7cm POPER

Woblery
23.8
PLN
Wobler Salmo ROVER 7cm POPER

Wobler Salmo ROVER 7cm POPER

cena:
23,80 zł
w tym VAT Kod produktu: PSA-RV7_K
  • Producent: Salmo
  • Produkt niedostępny

Wobler Salmo ROVER 7cm POPER.

Rover powstał we współpracy z najlepszymi łowcami bassów na kontynencie amerykańskimi. Jest mało prawdopodobne, aby ta przynęta Rover nie zwróciła na siebie uwagi fachowców od połowu tego gatunku na całym świecie. Unikalna konstrukcja i wyważenie powodują, że łowienie Roverem jest niezwykle łatwe i przyjemne. Jest to typowy, powierzchniowy glider, wyposażony jednak w dodatkowe „umiejętności”. Warto też wspomnieć o wyśmienitych walorach aerodynamicznych Rovera.


Jak łowić na ROVERA?

Rover to przynęta powierzchniowa przystosowana do łowienia wszystkimi znanymi metodami w tej klasie przynęt. Ślizganie przynęty po powierzchni w przypadku Rovera to bułka z masłem! Wystarczą jedynie delikatne, cykliczne szarpnięcia szczytówką wędziska. Łatwo wywołać również pracę typową dla poppera. Czasami najlepiej działa jednostajne, szybkie prowadzenie po powierzchni wody. Najskuteczniejsza jest jednak praca powstająca z kombinacji tych trzech metod. W wodach stojących łowimy Roverem miedzy rzadkimi trzcinami lub nad łąkami podwodnymi. Po wykonaniu rzutu odczekujemy kilka sekund i rozpoczynamy zwijanie żyłki, pozostawiając
co kilka metrów przynętę na powierzchni bez ruchu. Rover to wyśmienita przynęta do połowu boleni, i to zarówno w wodach stojących, jak i w rzekach. Najlepsze w rzekach są miejsca o względnie spokojnej wodzie (klatki między główkami, zakola, itp.).

Wobler Salmo ROVER 7cm POPER

Dane techniczne

Rodzaj woblera popery


Wystaw opinię o produkcie:

Podobne produkty:
7,70 zł
Kod: VR-SA035A
8,00 zł
Kod: VR-SM040A
8,00 zł
Kod: VR-SO040A
8,10 zł
Kod: SPRO 4419-003
 

Inni kupili również:

1,90 zł
Kod: UJ-WX2
9,60 zł
Kod: VR-SG070A
13,10 zł
Kod: VJ-PO05FE
15,70 zł
Kod: VJ-PL06NS
Sklep internetowy Shoper.pl