1. Sklep wędkarski Bolw.pl
  2. Kołowrotki
  3. Multiplikatory
  4. World Champion Fly 270/3 4/5 Wędka

Multiplikatory
211
PLN
World Champion Fly 270/3 4/5 Wędka
World Champion Fly 270/3 4/5 Wędka 1 5

World Champion Fly 270/3 4/5 Wędka

cena:
211,00 zł
w tym VAT
  • Producent: Konger
  • Produkt niedostępny

World Champion Fly 270/3 4/5 Wędka

 

WORLD CHAMPION FLY. Bogata seria muchówek do wyboru. Kije te łączą w sobie doskonałe właściwości rzutowe, dużą moc, odporność na uderzenia oraz typową dla World Championów elegancję wykończenia. W wersji czteroskładowej odnajdziecie wszystkie najlepsze cechy jej dwuskładowego pierwowzoru. Testy prototypów przeprowadziliśmy na polskich i skandynawskich wodach oraz nad bystrymi rzekami Kanady. Do waszych rąk trafia wyrób w pełni sprawdzony i doskonałej jakości.

 

World Champion – Mistrzowska seria, z której wiele modeli już od dawna należy do ulubionych spinningów polskich wędkarzy. Kilkanaście modeli World Champion powstało w oparciu o wiedzę mistrzów spinningu, dzięki której te kije każdego roku zyskują nowych zwolenników. Szeroki zakres mas wyrzutowych oraz zróżnicowana czułość i akcja poszczególnych modeli powodują, że trudno jest znaleźć przynętę, rybę lub wodę, w której nie sprawdziłby się któryś z World Championów. Do produkcji wędzisk zastosowaliśmy materiały i elementy najwyższej jakości – wysokomodułowy grafit IM7, przelotki SiC, ergonomiczne i mocne uchwyty kołowrotków oraz rękojeść z pełnego korka klasy AAA. Wszystkie modele (z wyjątkiem Tango) wyposażyliśmy w trzy pierwsze przelotki typu „Y”, ze wzmocnioną długą ramką i pierścieniami o niewielkiej średnicy, lżejszymi niż w przelotkach klasycznych. Dzięki tym zabiegom uzyskaliśmy spinningi wykończone solidnie i elegancko, mocne i praktyczne.

 

Dane techniczne

Wielkość szpuli : 700
Waga (g) 91


pozytywny
Adrian Zap.
13 listopada 2014

Kołowrotek muchowy dobrej jakości, kupiłem tez wędkę muchową i wszystko bardzo dobrze. Polecam zakup i wędki muchowej Konger i kołowrotka muchowego Konger. Sklep na piątkę.


Wystaw opinię o produkcie:
Sklep internetowy Shoper.pl